пн-чт 8:45 - 18:00
пт 8:45 - 16:45
обед 13:00 - 14:00

8 017 361-89-78 (турбаза)
8 017 355-65-81 (тел/факс)

г. Минск, ул. Воронянского, 31
посмотреть на карте

m-gtec@yandex.by

Об итогах проведения конкурсов республиканской акции "Я гэты край Радзімаю заву"

Вынiкi правядзення конкурсаў рэспубліканскай акцыі «Я гэты край Радзімаю заву».
Па выніках рэспубліканскага конкурсу «Нататкі юнага вандроўніка» дыпломамі Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь ўзнагароджваюцца:

У намінацыі “Гісторыя адной вандроўкі”:

Валынец Ілья, навучэнец ДУА “Сярэдняя школа N 111 г.Мінска” - дыплом I ступені (кіраўнік Когут Ала Віктараўна);
Шамкаловіч Яўгенія, навучэнка ДУА “Сярэдняя школа N 111 г.Мінска” - дыплом  I ступені  (кіраўнікі: Зорыч Таццяна Аляксееўна і Гулякевіч Антаніна Іванаўна);
Самусевіч Ганна, навучэнка ДУА “Сярэдняя школа N 164 г.Мінска” - дыплом  II ступені  (кіраўнік Самусевіч Вольга Сяргееўна).

У намінацыі “Замалёўка вандроўцы”:

Пахвалёная Марыя, навучэнка ДУА “Гімназія N 25 г.Мінска” - дыплом  II ступені (кіраўнік Сенакосава Вераніка Леанідаўна);
Каралькова Марыя, навучэнка ДУА “Сярэдняя школа N 72 г.Мінска” - дыплом  III ступені (кіраўнік Балаш-Елейнікава Ганна Алегаўна).

Па выніках рэспубліканскага конкурсу «Скарбы маёй сям’і» у намінацыі “Гісторыя з сямейнага альбома” ўзнагароджваецца дыпломам III ступені Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Рымашэўская Дар’я, навучэнка ДУА “Сярэдняя школа N 72 г.Мінска”.

Па выніках рэспубліканскага конкурсу  «Духоўныя каштоўнасці рэгіёна ў змесце дзейнасці музеяў» ўзнагароджваецца дыпломам I ступені Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь Станкевіч Вераніка, навучэнка ДУА “Сярэдняя школа N 180 г.Мінска” (кіраўнік Пацеенак Людміла Анатольеўна).

Дыпломамі лаўрэата Установы адукацыі “Рэспубліканскі цэнтр экалогіі і краязнаўства” адзначаны:
Галіеўская Рэната, навучэнка ДУА “Сярэдняя школа N 54 г.Мінска” (кіраўнік Лапаткіна Галіна Сяргееўна);
Капылова Соф’я, навучэнка ДУА “Сярэдняя школа N 44 імя Я.Коласа г.Мінска” (кіраўнік Прышчэпа Дар’я Васільеўна);
Касьянава Кацярына, навучэнка ДУА “Сярэдняя школа N 164 г.Мінска” (кіраўнік Касьянава Юлія Уладзіміраўна);
Саладуха Сцяпан, навучэнец ДУА “Сярэдняя школа N 3 г.Мінска” (кіраўнік Пазднякова Валянціна Васільеўна).

Дыпломамі лаўрэата газеты “Пераходны ўзрост” адзначаны:
Арол Лізавета, навучэнка ДУА “Гімназія N 18 г.Мінска”;
Ярашчук Ангеліна, навучэнка ДУА “Гімназія N 2 г.Мінска”.